Sasha Banks nie otrzymała zielonego światła, Dean Ambrose o monotonnej pracy w WWE, WWE potwierdza superstar shake-up

» Wszystko wskazuje na, to że walka drużynowa z udziałem Sashy Banks oraz Bayley została rozpisana w taki sposób, ponieważ Sasha wciąż nie otrzymała zielonego światła od lekarzy WWE i nie może w stu procentach czynnie działać na ringu. Aktualnymi faworytkami do zwycięstwa na Elimination Chamber w walce o WWE Women’s Tag Team Championship jest Team(BANKS & BAYLEY).

» Dean Ambrose wystąpił gościnnie w podcaście The Major Wrestling Figure, w którym wypowiedział się na temat monotonności w WWE:

„Wciąż trudno jest mi poskładać myśli. Jestem w WWE. Wszyscy są do tego przyzwyczajeni i każdego dnia widzę Triple H i Vince’a McMahona, to monotonne. Jestem przyzwyczajony do rozmów z tą dwójką i ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Jesteście do mnie podobni, ponieważ w WWE jest wiele osób, które są tam tylko dla pieniędzy. Niektórzy nie dorastali, oglądając wrestling, ale są też tacy, którzy kochają, to co robią, a pieniądze nie mają dla nich większego znaczenia”.

» W tym tygodniu została wyemitowana reklama promująca nadchodzący WWE Superstar Shake-Up. WWE potwierdziło, że 15 oraz 16 kwietnia na RAW i SmackDown dojdzie do przenosin niektórych wrestlerów/wrestlerek. W zeszłym roku Shake-Up odbył się 16 i 17 kwietnia, a udział w nim wzięli: Jeff Hardy, Samoa Joe, R-Truth, Mandy Rose, Sonya Deville, Asuka, Sheamus & Cesaro, Kevin Owens, Dolph Ziggler, Jinder Mahal, Sami Zayn, The Riott Squad, Natalya, Baron Corbin, Bobby Roode, Chad Gable, Mojo Rawley i Zack Ryder.