Samoa Joe ostrzega Brocka Lesnara, Słaba sprzedaż biletów na MITB, Kiedy powróci Paige do WWE?, Becky Lynch o niedzielnej gali

» Pretendent do pasa WWE Universal Samoa Joe za pośrednictwem Twittera wysłał oświadczenie w kierunku Brocka Lesnara, z którym zmierzy się na najbliższej gali WWE PPV o główny tytuł jaki jest w czerwonym brandzie:

» Portal internetowy TicketIQ.com informuje o tym, że bilety na niedzielną galę WWE PPV Money in the Bank nie zostały jeszcze wyprzedane i są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem strony TicketMaster.com. Koszty biletów wynoszą od 50 do 1.005 dolarów.

» Dwa dni temu była mistrzyni Divas WWE Paige za pośrednictwem Twittera opublikowała zdjęcie ze swojego pobytu na siłowni przy czym zaznaczyła, że w najbliższym czasie powróci do ringu oczywiście zakładając, że wszystkie badania medyczne, którym wkrótce się podda dadzą wynik pozytywny i otrzyma zielone światło na występy w ringu. Warto dodać, że Paige nabawiła się groźnego urazu szyi w zeszłym roku przez co została wyeliminowana z występów na bardzo długi okres. Planowana data jej powrotu do ringu to koniec 2017 roku.

» WWE SmackDown Live Women Becky Lynch w poniższym materiale wideo wypowiedziała się na temat zbliżającej gali Money in the Bank oraz jej szansie na zwycięstwo w historycznym ladder matchu o walizke z udziałem kobiet. Becky także dodała, że jej głównym celem było udowodnienie wszystkim iż kobiety są równie dobrze w ringu jak i mężczyźni: