Samoa Joe o walce z Brockiem Lesnarem, Peenshasa nowym finisherem Shinsuke Nakamury?, Nixon Newell o przyjaźni z Dakotą Kai

» WWE RAW Star, Samoa Joe udzielił wywiadu dla The National, w którym wypowiedział się na temat swojej zeszłorocznej potyczki z Brockiem Lesnarem:

”Widziałem w jaki sposób dorośli mężczyźni tańczą dookoła Brocka Lesnara, bo się go obawiali. W firmie krąży plotka sugerująca, że każdy obawia się tego, co może mu zrobić mistrz Universal. Ja się nikogo nie boję, ale szanuję każdego. Wiesz, Brock jest jak wszyscy inni, z którymi trzeba się zmierzyć. Po prostu wychodzi się na ring i zostawia całe serducho. Mamy niedokończone sprawy i on o tym wie”.

» WWE Star, Ethan Carter III za pośrednictwem Twittera zasugerował Shinsuke Nakamurze o zmianie finishera na ”Peenshasa” po ostatnich wydarzeniach, jakie miały miejsce na SmackDown Live:

» Steffanie Newell (Nixon Newell) udzieliła wywiadu dla wwe.com, w którym wypowiedziała się na temat swojego urazu, jakiego doznała podczas zeszłorocznego turnieju Mae Young Classic oraz o przyjaźni z Dakotą Kai:

”Niestety nabawiłam się urazu w momencie, kiedy prowadziliśmy ćwiczenia. Od tego momentu zaczęłam się przyjaźnić z Dakotą. Kontuzja wzmocniła naszą przyjaźń bardziej niż cokolwiek, ponieważ przez cały czas była przy mnie i mogłam liczyć na jej pomoc. Ona była moją opoką, moją najlepszą przyjaciółką i jestem podekscytowana możliwością współpracy z Dakotą w NXT”.