Sami Zayn oficjalnie wolnym agentem, Potwierdzone walki na galę Impact Wrestling, Kolejny zawodnik dodany do Over Budget Battle Royal, Nowy pretendent do pasa NXT North American?

» WWE wypuściło wideo, które dotyczy pięciu zawodników, którzy skorzystali z Superstar Shake-Up (i jej starszego odpowiednika – Draftu), które ponownie odbędzie się w przyszłym tygodniu na RAW i SmackDown. Na początku filmu wyświetlana jest grafika zarówno grafik RAW, jak i SmackDown, z wolnymi agentami w środku. Większość wolnych agentów to zawodnicy powołani w ostatnich miesiącach z NXT: Aleister Black, Ricochet, Lacey Evans, Heavy Machinery, EC3 i Nikki Cross.

Co ciekawe Sami Zayn również należy do tej grupy. Sami powrócił do WWE na początku tego tygodnia po operacji podwójnego rotatora, pojawiając się na obu tygodniówkach. Przed operacją Zayn częścią RAW.

» W najnowszym filmie Road to Double or Nothing, AEW ogłosiło, że Glacier został dodany do walki Over Budget Battle Royal, która odbędzie się na gali Double or Nothing, 25 maja w Vegas . Pozostali potwierdzeni zawodnicy to: Brian Pillman Jr., Kip Sabian, Brandon Cutler, Ace Romero i Sonny Kiss.

» Impact Wrestling ogłosiło następujące walki na nadchodzącą tygodniówkę:

Pentagon Jr. i Fenix (c) vs. Eddie Edwards i Eli Drake (Walka o pasy Impact World Tag Team )
Scarlett Bordeaux i Fallah Bahh vs. The Desi Hit Squad
Taya Valkyrie vs. Madison Rayne
* Madman Fulton vs. Tommy Dreamer

» W grudniu zeszłego roku Tyler Breeze pojawił się w NXT, aby zawalczyć z ówczesnym NXT North American Championem – Ricochetem. Mimo że Breeze bardzo szybko poległ w walce przeciwko Ricochetowi, wygląda na to, że nadal chce on kolejną walkę o ten tytuł.

Kilka dni temu Breeze napisał na Twitterze „Chcę tytułu North American”, który jest obecnie w posiadaniu Velveteen Dreama.