Sami Callihan wyzywa gwiazdy Ring of Honor odnośnie Jericho Cruise – Szczegóły

W zeszłym miesiącu Impact Wrestling Star, Sami Callihan miał wiele do powiedzenia odnośnie zbliżającego się rejsu Chrisa Jericho, który nawiązał współpracę z Ring of Honor.

”Naprawdę nie obchodzi mi to, nie obchodzi mnie, kogo uraziłem. Zamierzam pokazać się tam z kijem i zrobić wielkie zamieszanie. Nie obchodzi mnie, czy to będzie w lesie, nie obchodzi mnie, czy to będzie gdzieś w ogrodzie, nie obchodzi mnie, czy przyjdzie mi się zmierzyć z fanami. Nie interesuje mnie, że jest to rejs Chrisa Jericho, na który nie zostałem zarezerwowany….. Co boicie się? Chrisie Jericho, czy boisz się Samiego Callihana?”.

Dwa dni później Callihan opublikował kolejne ogłoszenie odnośnie zaproszenia wysłanego do kilku gwiazd Impact Wrestling:

”Chris Jericho ogłosił, że nawiązał współpracę z Impact Wrestling podczas Cruise of Jericho. Kto by pomyślał. Ja jestem tym facetem, który opublikował materiał wideo, gdzie rzuciłem wyzwanie zarówno Jericho, jak i federacji Ring of Honor i nie dostałem za to pochwały? Nikt w szatni Ring of Honor nie miał jaj, aby odpowiedzieć na moje wyzwanie”.

Wczoraj Sami Callihan opublikował wpis na Twitterze informując, że wciąż czeka na odpowiedź od federacji Ring of Honor odnośnie Jericho Cruise. Rejs odbędzie się w dniach 27-31 października: