Rywal Lesnara pojawi się na Summerslam? Koniec NXT Insider, Vince McMahon wściekły na Shinsuke Nakamurę

» Mistrz UFC w wadze light heavyweight Jon Jones prawdopodobnie będzie na trybunach przy ringu podczas gali WWE Summerslam. Jest to oczywiście związane z możliwą walką Jonesa z Lesnarem, jeżeli Brock odejdzie z WWE. Jednocześnie trzeba pamiętać,że Lesnar ma dalej aktywny zakaz walk w UFC, który został nałożony na niego po oblaniu dwóch testów „anty-dopingowych” w okolicach gali UFC200. Jeżeli walka miałaby się wydarzyć Lesnar musiałby przez 4 miesiące być aktywnym zawodnikiem UFC, lecz nie mógłby oficjalnie walczyć.

» Cathy Kelly ujawniła na Twitterze, że program ” WWE NXT Insider” nie będzie dalej kontynuowany. WWE wydało 6 odcinków, rozpoczynając od 28 Czerwca. Program zawierał wywiady z zawodnikami NXT ,  „NXT Stock Watch segment” i kilka innych ciekawych rzeczy z życia NXT. Ostatnie trzy odcinki zawierały specjalnych prowadzących „Stock Watch segments” – Matt’a Camp’a, Nigela McGuinness’a oraz Sama Robertsa. Cathy była prowadzącą, podczas gdy Christy St. Cloud zajmowała się wywiadami.

RIP #NXTInsider ???? i thought we were safe

— Cathy Kelley (@catherinekelley) August 9, 2017

» Vince McMahon podobno był wściekły na Shinsuke Nakamure za zbotchowaną końcówkę jego walki z Johnem Ceną. Podczas main eventu Smackdown Live w tamtym tygodniu Nakamura rzucił Johnem tak niefortunnie, że upadł na głowę oraz szyję, co mogło skończyć się bardzo poważną kontuzją dla 16 krotnego mistrza WWE. Podobno gniew McMahona uspokoił sam Cena, który nie miał pretensji do Nakamury. Shinsuke natomiast kilkukrotnie przepraszał Cenę, na co John odpowiedział że nie ma za co go przepraszać.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o