Ryback o swojej pracy w wrestlingu, Vic Joseph na WWE 205 Live, The Hype Bros pretendentami?, Świetna forma Scotta Halla

» W najnowszym odcinku “Conversations with the Big Guy” były WWE Superstar Ryback wypowiedział się na temat swojej postaci prowadzonej na scenie niezależnej:

”To bardzo proste, a zarazem skuteczne. Tłum zgromadzony na arenie na pewno opowie się za tobą zwłaszcza, że starasz się przekazać prawdziwego All American Big Guya. Jestem lekkim połączeniem dawnego patrioty Kurta Angle z All-American Singlet. Kur** po prostu zrób to co potrafisz najlepiej i staraj się być odpowiednią zagadką dla fanów wrestlingu. Najbardziej w mojej pracy uwielbiam spotkania z fanami”.

» Podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live w loże komentatorskiej obok Coreya Gravesa i Toma Phillipsa pojawił się Vic Joseph, który najprawdopodobniej na stałe zasilił dywizję Cruiserweight. Warto wspomnieć o tym, że Vic poprzednio pracował jako spiker w federacji House of Hardcore:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy krótki wywiad z The Hype Bros, którzy pojawili się w najnowszym odcinku WWE Talking Smack tuż po zejściu SmackDown Live z anteny, a następnie wypowiedzieli sie na temat title shota odnośnie WWE SmackDown Tag Team Championship, który im się wciąż należy:

» WWE Hall of Famer Scott Hall za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie swojego brzucha przy czym zaznaczył, że od pewnego momentu mniej podróżuje i udziela się w świecie wrestlingu: