Ryback o powrocie Daniela Bryana do ringu WWE, Przygotowanie Randy’ego Ortona do WrestleManii, Oficjalnie WWE w Chorwacji

» W najnowszym odcinku The Two Man Power Trip of Wrestling były WWE Intercontinental Champion Ryback wypowiedział się na temat powrotu do ringu Daniela Bryana:

”Widziałem go w zeszłym roku na weselu Ruseva. Rozmawialiśmy o jego powrocie na ring i widziałem, że w roli GM SmackDown Live nie spełnia się tak bardzo jak w roli czynnego wrestlera. Przez większość swojego życia pracował na ringu, więc prze trzy lata musiał bardzo ciężko pracować, aby otrzymać zielone światło od lekarzy WWE. Naprawdę fajnie jest zobaczyć, jak dostał kolejną szansę na zaprezentowanie się przed fanami wrestlingu. Chciałbym kiedyś móc z nim współpracować. On jest szybkim facetem i dlatego wszyscy go kochają”.

» W poniższym materiale wideo został przedstawiony trening przygotowujący WWE United States Championa Randy’ego Ortona do występu na WrestleManii w Fatal Four Way Matchu, w którym udział wezmą także Rusev, Bobby Rooode oraz Jinder Mahal:

» Federacja WWE ogłosiła, że w dniu 29 marca miała miejsce pierwsza emisja tygodniówki WWE w chorwackiej stacji telewizyjnej RTL Televizija. Fani wrestlingu będą mogli oglądać Monday Night RAW oraz SmackDown Live. Zarówno czerwona tygodniówka jak i niebieska będzie trwała godzinę.