Rusev wkrótce przejdzie face turn?, Akira Tozawa podpisał kontrakt z WWE, Scott Hall nieobecny na evencie DreamWave, Spięcie Chrisa Jericho z Sin Carą na zapleczu WWE, Zapowiedź NJPW Wrestle Kingdom 11, Były mistrz NXT w dywizji Cruiserweight?

» W 2014 roku w głównym rosterze WWE zadebiutował Rusev, który niestety pojawił się w roli heela. Teraz sporo osób na zapleczu WWE rozważa przejście przez niego face turnu co mogłoby okazać się strzałem w dziesiątkę, po tym jak nie skutecznie walczył z Romanem Reignsem o US Title. W przyszłym miesiącu w Mexico City odbędzie się WWE Live Event, podczas którego Rusev zmierzy się z Brockiem Lesnarem, więc co może oznaczać ten pojedynek? Czy dwóch heelów może sie zmierzyć ze sobą? Według polityki WWE raczej nie.

» Akira Tozawa podpisał kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment.

Dywizja Cruiserweight wciąż się rozwija, a jej kolejny przedstawicielem będzie Akira Tozawa, który pojawił się w turnieju Cruiserweight Classic, lecz go nie wygrał. Wkrótce w sieci WWE Network zostanie wyemitowane show o nazwie ”Cruiserweight Classic Live 205”. Akira od ponad 10 lat występuje w profesjonalnym wrestlingu i przede wszystkim pracował dla federacji Dragon Gate.

» Sott Hall miał pojawić się w La Salle podczas najnowszego eventu organizowanego przez federację DreamWave, ale jak się okazało Scott nie wsiadł do samolotu przez co nie pojawił się na tym show. Warto dodać, że zarówno Kevin Nash jak i Shawn Michaels byli obecni na setnym show tej federacji.

» Justin LaBar z portalu Wrestlezone.com zauważył, że przed chwilą na twitterze pojawiła się informacja dotycząca sporu w szatni WWE, do którego doszło podczas trasy międzynarodowej. Według niektórych źródeł w konflikcie tym uczestniczył Chris Jericho, a także Sin Cara, który w lipcu miał podobną sytuację podczas jednego z tapingów SmackDown, gdzie kłócił się z Simonem Gotchem z The Vaudevillains.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas gali NJPW Wrestle Kingdom 11:

Okada vs. Kenny Omega o IWGP Heavyweight title
Young Bucks vs. Roppongi Vice o Jr. Tag Team titles
Naito vs. Tanahashi o Intercontinental title
Kushida vs. Hiromu Takahashi (Kamaitachi) o IWGP Jr. title

» W internecie pojawia się coraz więcej plotek dotyczących włączenia byłego mistrza WWE NXT Neville’a do dywizji Cruiserweight, której zmagania możemy obserwować na Monday Night RAW.