Rozpad dywizji tag teamowej w WWE?, Czy Ronda Rousey jest doceniania na backstage’u WWE?, Tyson Kidd gospodarzem tryoutu w RISE Wrestling

» Mike Johnson w najnowszej odsłonie PWInsider Elite Audio poinformował, że oficjele WWE nie są zainteresowani tym, co dzieje się w dywizji tag teamowej, ponieważ nie ma z nich zbyt wielkiego zysku, co jest głównym celem największej organizacji wrestlingowej na świecie.

”Sądzę, że nikt kto jest zaangażowany w poczynania dywizji tag teamowej, nie jest wart ich czasu, więc oficjele WWE nie zamierzają zainwestować w drużyny”.

» W najnowszej edycji Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer potwierdził, że była mistrzyni kobiet UFC Ronda Rousey cieszy się ogromnym poparciem na zapleczu WWE ze względu na jej niesamowitą etykę pracy. Meltzer dodał, że jest szczęśliwy z możliwości oglądania Rondy na RAW, ponieważ ona kocha wrestling i ciężko pracuje.

» Federacja RISE Wrestling poinformowała, że producent WWE, Tyson Kidd będzie gospodarzem seminarium wrestlingowego, który odbędzie się w sobotę 23 czerwca o godzinie 10.00 w Chicago Academy of Professional Wrestling. Osoby zainteresowane udziałem w seminarium będą musiały zapłacić około 70$ za możliwość pracy pod okiem doskonałego technika.