Rozpad drużyny w NXT, Alexa Bliss rozpoczyna solową karierę, Kolejna walka na TakeOver, Kim był tajemniczy tag team partner Ariesa? Debiut Lany w NXT, Mixed Tag Team Match z udziałem Kalisto i Ruseva? Wielkie plany odnośnie Stephanie McMahon

» Książka Stephanie McMahon jest tylko częścią wielkiego planu. Otóż chodzi o to, że po wydaniu tej książki więcej osób będzie mogło dowiedzieć się różnych ciekawych rzeczy na temat Stephanie i być może dzięki temu zyska ona większą ilość fanów co w przyszłości pozwoli jej na objęcie sterów po obecnym prezesie WWE.

» Lana zadebiutowała w ringu WWE NXT. Wspólnie z Mandy Rose stworzyły tag team i podczas jednego z tapingów zmierzyły się z Carmellą i Darią Berenato. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że wkrótce do mistrza Stanów Zjednoczonych dołączy któraś z Womens WWE, ponieważ writerzy WWE chcą zorganizować mixed tag team match z udziałem Kalisto i Ruseva:

» Wszystko wskazuje na, to że 8 czerwca na gali NXT TakeOver odbędzie się starcie, w którym Austin Aries zmierzą się z Shinsuke Nakamurą, który był jego tajemniczym partnerem w starciu z Murphym i Blake’m podczas najnowszego odcinka NXT.

» Podczas najnowszego odcinka WWE NXT dowiedzieliśmy się, że głównym powodem odejścia Alexy Bliss od byłych mistrzów tag team NXT jest to iż Murphy musi poddać się operacji kolana przez co zostanie wykluczony z rywalizacji przez krótki okres.