Rosa Mendes zamierza powrócić do WWE, Kolejna walka Daniela Bryana, Jeff Hardy vs Shinsuke Nakamura na SmackDown Live

» Była Diva WWE, Rosa Mendes udzieliła wywiadu dla Women’s Pro Wrestling Weekly, w którym wypowiedziała się na temat możliwego powrotu do WWE:

”Czuję, że jest to mój plan biznesowy. Zamierzam podbić scenę niezależną i być świetną wrestlerką. Chce mieć niesamowite 30-40 minutowe pojedynki i pokazać ludziom, jak świetnym pracownikiem jestem oraz wykonawcą. Jeśli otrzymam telefon od kogoś z WWE, to z pewnością nie odmówię spotkania się w cztery oczy. Chciałabym najpierw wyrobić swoje nazwisko na scenie niezależnej, zanim jeszcze raz stanę w drzwiach WWE”.

» SmackDown General Manager Paige za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że oprócz niżej wspomnianej walki obejrzymy konfrontację z udziałem Daniela Bryana oraz Sheltona Benjamina. Ta konfrontacja została ustalony po wydarzeniach, jakie miały miejsce pod komentarzem Big Cassa w portalach społecznościowych:

» Podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live odbędzie się non-title match, w którym Shinsuke Nakamura zmierzy się z WWE United States Championem Jeffem Hardym. Pojedynek ten został zatwierdzony ze względu na wymianę zdań, jaka miała miejsce na Twitterze z udziałem tej dwójki:

”Jeff Hardy na SmackDown Live zmierzy się z Shinsuke Nakamurą, który wkrótce będzie uczestnikiem brutalnego Last Man Standing Matchu z WWE Championem AJ Stylesem. Rockstar WWE musi poradzić sobie z innym mistrzem – United States Jeffem Hardym”.