Ronda Rousey wkrótce oficjalnie w WWE, Alexa Bliss odnośnie rewolucji z udziałem Absolution, Chris Jericho opowiada o kulisach walki z Kennym Omegą

» Portal USA Today informuje o tym, że Ronda Rousey jest na ostatniej prostej przed podpisaniem kontraktu z federacją World Wrestling Entertainment. Od jakiegoś czasu w internecie pojawiają się plotki mówiące o dołączeniu Rondy do WWE oraz jej występie podczas WrestleManii 34 w singles matchu przeciwko Charlotte Flair co jest coraz bardziej prawdopodobne zwłaszcza, gdy w ostatnich wywiadach Triple H oraz Stephanie McMahon wyjawili iż istnieje spora szansa na zakontraktowanie zawodniczki. Warto dodać, że Rousey pojawiła się w WWE podczas turnieju Mae Young Classic.

» WWE RAW Women’s Champion Alexa Bliss niedawno rozmawiała ze Scottem Fishmanem dla Miami Herald, gdzie wypowiedziała się na temat debiutu grupy Absolution na RAW:

”Jestem bardzo podekscytowana powrotem Paige do federacji zwłaszcza iż nasza dywizja potrzebuje kolejnych zmian jakie z pewnością zostaną wprowadzone dzięki grupie Absolution. To kolejna rewolucja, która może nam pomóc i nie ma w tym złego, że oficjele WWE chcą sprawdzić młode zawodniczki. To coś co przyciąga nowych fanów. W przeszłości stoczyłam kilka pojedynków z Paige w NXT i cieszę się z jej obecności na RAW. Miło jest widzieć ją szczęśliwą i zdrową”.

» Chris Jericho wystąpił gościnnie w najnowszym odcinku Busted Open, w którym wypowiedział się na temat swojego starcia z Kennym Omegą na gali Wrestle Kingdom 12 o IWGP US Championship:

”Jakiś czas temu kontaktowałem się w tej sprawie z prezesem WWE Vincem McMahonem, który był bardzo podekscytowany moim pomysłem. Wiem, że nie jest on na mnie zły i szczerze mówiąc zdziwiłem się jego ekscytacją oraz zgodą jaką mi udzielił. Vince uwielbia wrestling i wie co jest najlepsze. Oczywiście jego celem jest wyszukiwanie największych talentów i niszczenie krok po kroku swojej konkurencji. Podczas gali Wrestle Kingdom 12 dojdzie do konfrontacji WWE i NJPW”.