Ronda Rousey przejdzie operację, Toni Storm powraca do Stardom, Ken Anderson o powrocie Davida Arquette’a do wrestlingu

» W najbliższy wtorek była WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey przejdzie operację z powodu urazu, jakiego doznała na WrestleManii 35. Wrestlerka zrobi sobie dłuższą przerwę od wrestlingu, ponieważ chce założyć rodzinę i z pewnością wkrótce poznamy jej oficjalną decyzję, gdyż kontrakt z federacją WWE obowiązuje do 2021 roku. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że jeszcze w tym roku do ringu WWE powróci Ronda, która jest osobą zdeterminowaną do zdobywania najważniejszych trofeów.

» Na początku przyszłego miesiąca w Japonii pojawi się NXT UK Women’s Champion Toni Storm, która weźmie udział w kilku wydarzeniach organizowanych przez federację Stardom. Warto przypomnieć, że wrestlerka pracowała tam w latach 2016-2018 zdobywając SWA World Championship oraz World of Stardom Championship.

» Ken Anderson wypowiedział się na temat powrotu Davida Arquette’a do wrestlingu:

“Nie mam nic przeciwko, ponieważ wiem, że wrestling to biznes stworzony dla niego. Wiem, że David próbuje oczyścić swoje imię – wszyscy myślą, że jest wielkim żartem i że miał wielkie szczęście zdobywając tytuły mistrzowskie w swojej karierze, ale nie rozumiem, czy jego powrót był konieczny. Czy warto się tak poświęcać? Nie każdy lubi ten sam gatunek muzyki, czyli filmów, nie każdy jest w stanie przeżyć deathmatche, ale jemu to się udało. Mam nadzieję, że da sobie spokój z tego rodzaju przedsięwzięciem i skupi się na zwykłych pojedynkach”.