Roman Reigns wyjawił spoiler odnośnie Greatest Royal Rumble?, John Cena i Nikki Bella na konferencji, Becky Lynch przejdzie na RAW po WrestleManii 34?

» WWE RAW Superstar Roman Reigns wystąpił w The Jim & Sam Show, gdzie stwierdził iż wydarzenie WWE ‘Greatest Royal Rumble’ będzie transmitowane na WWE Network:

”Mamy Republikę Południowej Afryki i Arabię Saudyjską z ”Greatest Royal Rumble” wszech czasów, więc będzie to ogromne wydarzenie. Mam nadzieję, że żadne z moich słów nie jest spoilerem…. Myślę, że będzie to wielki turnieju na WWE Network”.

Event odbędzie się 27 kwietnia w King Abdullah Sports City w Jeddah. Oto gwiazdy, które zapowiedziały swój udział w Royal Rumble:

Triple H, Roman Reigns, John Cena, WWE Champion AJ Styles, WWE United States Champion Randy Orton, Braun Strowman, The New Day, Shinsuke Nakamura i Bray Wyatt, The Undertaker oraz Chris Jericho – jakiś czas temu kontaktował się z oficjelami WWE w sprawie występu.

» WWE Superstar John Cena oraz Nikki Bella pojawili się na konferencji prasowej dotyczącej WrestleManii 35. W poniższym materiale wideo John opowiada o WrestleManii oraz o wpływie WWE na jego prywatne życie:

» WWE SmackDown Women Becky Lynch postanowiła wypowiedzieć się na temat możliwego Superstar Shakeup po WrestleManii 34:

”Going over to RAW. Nowe wyzwania, nowe kobiety(talenty)… Może to byłoby najlepsze posunięcie dla mnie. Kocham SmackDown Live, kocham ludzi z tego brandu, kocham fanów oraz pozytywne wibracje. Myślę, że jeśli chcę być na szczycie w WWE to muszę zdobyć mistrzostwo, a to raczej na SmackDown się nie wydarzy”.