Roman Reigns w Talk Is Jericho, Gangrel o powrocie do WWE, Rich Brennan odnośnie pracy z JBLem

» WWE RAW Superstar Roman Reigns wystąpił w zeszłym tygodniu w Talk Is Jericho, w którym wypowiedział się Sheamusa oraz swoich ulubionych pojedynków:

”Wydaje mi się, że jeden z najlepszych pojedynków stoczyłem z Triple H. Będąc z nim w jednym ringu czujesz coś niesamowitego coś podobnego do przebywania w ringu z The Undertakerem. Pamiętam także last man standing match z The Big Showem podczas eventu w Chicago. Sheamus mnie polubił dzięki czemu jesteśmy bliskimi przyjaciółmi i nie mamy problemu z okazywaniem uczuć wobec siebie”.

» Były WWE Superstar Gangrel wypowiedział się na temat Braya Wyatta oraz możliwego powrotu do WWE:

”Kilkukrotnie rozmawiałem z Brayem Wyattem, który bardzo chciał, abym powrócił do federacji. To były ciekawe i dość zabawne rozmowy. Gdybym jednak zdecydował się na powrót do WWE to tylko i wyłącznie w roli managera, ale nigdy nie jest za późno na powrót do ringu”.

» Były WWE NXT Announcer Rich Brennan wystąpił gościnnie w audycji Under the Mat Radio, gdzie wypowiedział się na temat JBL’a:

”JBL jest trudnym pracownikiem, ale nie można nic z nim zrobić, ponieważ jest jednym z facetów Vince’a McMahona. Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale problem musi tkwić bardzo głęboko w firmie. JBL narusza wszystkie reguły, które zostały nam wpojone zanim rozpoczęliśmy pracę w tv. Ciężko się z nim pracuje ze względu na jego heelowych charakter i czasem czułem się tak jakby nikt mnie nie lubił, ani nie szanował”.