Roman Reigns twarzą WWE?, Walka wieczoru WM 34, Plany dotyczące Ruseva, Big Show kończy karierę wrestlera

» Portal The Wrestling Observer Newsletter donosi, że urzędnicy WWE mają w planach przygotowanie walki wieczoru WrestleManii 34, w której Roman Reigns zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship. Tak więc wszystko wskazuje na to, że Roman Reigns pokona The Undertakera, a następnie rozpocznie feud z ”bestią”. Natomiast Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Radio wyjawił, że nową twarzą federacji World Wrestling Entertainment po odejściu Johna Ceny będzie Roman Reigns.
Czy waszym zdaniem Roman Reigns będzie godnym zastępcą Johna Ceny?

» Portal PWInsider.com donosi, że były WWE United States Champion Rusev nie pojawi się na kwietniowej WrestleManii 33, ponieważ czeka go dwumiesięczna przerwa od wrestlingu. Jeśli chodzi o przyszłość Lany to wiemy, że będzie ona występowała w ringu WWE NXT.

» The Big Show w rozmowie dla sky sports wypowiedział się na temat swojej przyszłości przy czym wyjawił, że w 2018 roku zamierza przejść na emeryturę:

”Nie stoczę ostatniego pojedynku, nie chce żadnych fanfar, po prostu zamierzam odejść w stronę zachodzącego słońca. To bardziej w moim stylu. Zamierzam znaleźć sobie coś innego do roboty coś co mnie zainspiruje. Życzę wszystkim powodzenia, a zwłaszcza tym, którzy chcą przejąć pałeczkę po mnie. Wszystko się zmienia, a w federacji mamy wielu utalentowanych wrestlerów, którzy zasługują na blask reflektorów. Miałem świetną karierę i jestem wdzięczny wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować. Rok 2018 będzie ostatnim w moim wykonaniu”.