Roman Reigns rozpoczyna leczenie, Ślub gwiazd NXT, Zawodnicy z sceny indie na RAW i 205 Live

» Mówi się, że Roman Reigns dopiero rozpoczyna leczenie białaczki, co wynika z raportu Wrestling Observer. Sytuacja w WWE jest tak napięta, że wszelkie dyskusje dotyczące ram czasowych powrotu Reignsa do ringu są bardzo odległe.

Reigns został niedawno ogłoszony na imprezę ACE Comic Con, która odbędzie się 11 stycznia 2019 w Arizonie, lecz w tym momencie nie ma informacji, kiedy Reigns zacznie ponownie występować w WWE.

»Mistrz Tag Team NXT Roderick Strong i Marina Shafir z NXT pobrali się w środę. Organizacja WWE potwierdziła ślub wraz z gratulacyjnym wpisem na swojej stronie internetowej, a inne posty z mediów społecznościowych również potwierdziły tę wiadomość.  Poniżej zamieszczamy jeden z postów dotyczący tego wydarzenia:

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego młodej parze!

»Podczas ostatniego odcinka WWE 205 Live, Lio Rush pokonał lokalny talent kryjący się pod imieniem Josh Morrell. Morrell był zagrany przez zawodnika z sceny niezależnej Josha Terry’ego, który również pojawił się w tym tygodniu na RAW jako jeden z ochroniarzy zniszczonych przez Brauna Strowmana. Pozostali ochroniarze na RAW byli także grani przez miejscowych zapaśników indie, których znamy jako – Screwface Ahmed, Dean Allmark, Tony Spitfire, Chris Tyler i Boris Koslov.