Roman Reigns o chantowaniu fanów, Booker T o wycieku prywatnych danych, Dana Warrior na RAW

» WWE RAW Superstar Roman Reigns wystąpił w podcaście ”Boomer and Carton”, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z rozwojówką WWE, debiutu w głównym rosterze wraz z Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem jako The Shield, a także o byciu ”good guy”:

”Każdy fan zgadza się z tobą, oczywiście jeśli dostanie to czego chce. W związku z czym staram się robić to co spodoba się fanom. Jestem dorosłym facetem, mam dzieci i potrafię sobie radzić ze wszystkim tak więc nie ma dla mnie ciężkich sytuacji związanych z chantowaniem ze strony fanów WWE”.

» WWE Hall of Famer Booker T wypowiedział się na temat wycieku prywatnych danych do internetu:

”Tutaj nie chodzi o zawartość wideo, czy też zdjęć, które były na telefonie, a ktoś je skradł. Musimy patrzeć obiektywnie na taką sytuację, ponieważ ja miałem podobną sytuację kilka lat temu, gdy ktoś włamał się na moje konto i próbował mi skraść wszystkie dane do konta bankowego, moich kanałów i teraz się cieszę z tego, że nie miałem żadnych prywatnych nagrań, które mogliby wykorzystać przeciwko mnie. Musimy uważać na to co udostępniamy na swoich urządzeniach”.

» Portal PWInsider.com donosi, że Dana Warrior obecna w New Yor City pojawiła się wczoraj na zapleczu w Barclays Center podczas odcinka Monday Night RAW.