Roman Reigns negatywnie o Punjabi Prison Matchu, Kevin Owens z pasem WWE United States, Randy Orton chce powrotu Christiana do WWE, Wypowiedź Bayley przed RAW

» WWE RAW Superstar Roman Reigns wypowiedział się na temat walki wieczoru niedzielnej gali PPV Battleground:

”W niedzielę uczestniczyłem w PPV jednak głównym powodem, przez który fani byli mało żywiołowi podczas walki wieczoru była ograniczona widoczność wnętrza klatki Punjabi Prison. Wiele osób siedzących obok mnie narzekało na ograniczoną widoczność, przez co sami wiecie jak wyglądała ich reakcja. Wiele osób także nie było zainteresowane oglądaniem poczynań Jindera Mahala, a także powrotu The Great Khaliego do WWE”.

» Przed rozpoczęciem niedzielnej gali PPV Battleground bukmacherzy uważali, że zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w starciu o pas WWE United States Championship jest AJ Styles jednak jak się okazało zawodnik ten musiał uznać wyższość swojego przeciwnika i Kevin Owens po raz kolejny stał się posiadaczek tego pasa. Cieszycie się ze zwycięstwa Kevina Owensa?

» WWE SmackDown Live Superstar Randy Orton za pośrednictwem Twittera wdał się w dyskusję z Christianem, z którym chciałby odbyć jeszcze jeden pojedynek. Poniżej przedstawiamy rozmowę tej dwójki:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW Bayley za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat swojej walki z Sashą Banks o miano pretendentki do pasa RAW Women’s. Zwyciężczyni tego starcia na gali SummerSlam zmierzy się z obecną mistrzynią Alexą Bliss o Women’s Title: