Roman Reigns na SmackDown?, Kelly Kelly powraca do WWE?, Śmierć byłej wrestlerki WWE, Zapowiedź gali ROH

» W tym tygodniu niespodziewanie zwycięzca Royal Rumble Matchu Randy Orton zrezygnował z WWE Title Shota przez co podczas najbliższego odcinka SmackDown Live odbędzie się battle royal match, który wyłoni nowego pretendenta do pasa WWE. Warto wspomnieć, że w 1999 roku podobna sytuacja miała miejsce z udziałem Vince’a McMahona, który oświadczył, że osoba wyeliminowana jako ostatnia ma prawo do title shota, czyli w tym wypadku oznaczałoby to, że Roman Reigns na WrestleManii 33 zmierzy się z Bray’em Wyatt’em? Co o tym sądzicie?

» Portal The Wrestling Observer donosi, że była Diva WWE Kelly Kelly pojawiła się w tym tygodniu na zapleczu podczas odcinka Monday Night RAW. Kelly jest jedną z byłych zawodniczek WWE, z którymi federacja kontaktowała się odnośnie występu podczas WrestleManii 33.

» Dzisiaj dotarła do nas przykra informacja dotycząca śmierci byłej wrestlerki WWE & ECW Nicole Bass, która zmarła w wieku 52 lat. Przyczyną jej śmierci były powikłania po zawale, którego doznała na początku tego tygodnia. R.I.P

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które obejrzymy 10 marca w Las Vegas podczas gali ROH 15th Anniversary Show:

ROH World Championship
Adam Cole vs. Christopher Daniels

#1 Contender’s Match o ROH World Championship
Jay Lethal vs. Bobby Fish

Street Fight for ROH TT Championship
The Young Bucks vs. Roppongi Vice

ROH 6-Man TT Championship
The Kingdom vs. Dalton Castle & The Boys

ROH TV Championship
Marty Scurll/Sonjay Dutt vs. Lio Rush