ROH zapowiada debiut NWA World Heavyweight Championa, Pentagon vs Aries na IMPACT: Under Pressure, Zapowiedź Total Bellas, Nowy film z udziałem The Rocka

» Ring of Honor ogłosiło, że NWA World Heavyweight Champion Nick Aldis zadebiutuje w ich federacji na gali Honor United: Edinburgh. Będzie to Tag Team Match przeciwko The Young Bucks, przy czym partner Aldisa nie jest jeszcze znany. Przypomnijmy, że znany z TNA, Magnus zmierzy się z Codym na gali All In. Stawką będzie jego pas mistrzowski, co na ostatniej konferencji ogłosił prezes NWA, Billy Corgan.

» Za dwa tygodnie czeka nas specjalny odcinek Impact Wrestling zatytułowany „Under Pressure”. Oto walki jakie odbędą się podczas tego eventu:

» Poniżej natomiast oficjalny trailer nowego sezonu „Total Bellas”, który premierę będzie miał już w najbliższą niedzielę na antenie E! Entertainment:

» The Rock zapowiedział za pośrednictwem Instagrama, że w przyszłym tygodniu ruszą zdjęcia do najnowszego filmu z jego udziałem. Film ten będzie nosił nazwę „Jungle Cruise” i jak wyjawił Rock, jest to jego największy kontrakt filmowy w dotychczasowej karierze. Wkrótce poznamy także więcej szczegółów na temat nowej części „Szybkich i Wściekłych”, gdzie standardowo jedną z głównych ról odegra The Rock. Oczywiście życzymy powodzenia przy obu projektach 🙂