Rob Van Dam powróci do WWE?, Tye Dillinger zostanie nowym mistrzem WWE US, Jak wygląda przyszłość Barona Corbina w WWE?, Wspinaczka Cody’ego w rankingu ROH World Champion, Curt Hawkins śrubuje niechlubny rekord

» Zgodnie z najnowszymi doniesieniami jakie pojawiają się w internecie do federacji World Wrestling Entertainment może powrócić Rob Van Dam, który niedawno udzielił wywiadu dla Sposrt Illustrated, w którym wyjawił iż w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy zamierza stoczyć 24 pojedynki:

”W ciągu 12 miesięcy chciałbym stoczyć 24 pojedynki przez co coraz częściej przyglądam się federacją jakie występują na europejskiej scenie niezależnej, ale mimo wszystko chciałbym wrócić do WWE, gdyż zawsze jest taka szansa. Ostatnio prowadziłem ciekawą rozmowę z przedstawicielami WWE, z której wynikło iż drzwi na RAW lub SmackDown są dla mnie otwarte”.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że były zawodnik WWE NXT Tye Dillinger wkrótce pokona AJ Stylesa dzięki czemu zostanie nowym mistrzem Stanów Zjednoczonych, ale tylko dlatego, aby w późniejszym czasie stracić ten tytuł na korzyść byłego posiadacza walizki Money in the Bank Barona Corbina, gdyż ten powoli ponownie wraca do łask oficjeli federacji.

» Były WWE Superstar Cody Rhodes z dnia na dzień pchnie się coraz to wyżej w rankingu najdłużej panujących mistrzów Ring of Honor jednak do najlepszej dziesiątki brakuje mu jeszcze ponad sto dni. Jak myślicie, czy Cody będzie w stanie wejść do dziesiątki najdłużej panujących mistrzów ROH World?

Zdjęcie użytkownika The 434.

» WWE Superstar Curt Hawkins za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że jego aktualny streak jeśli chodzi o porażki wynosi nie 115, lecz 117: