Road Dogg na pełny etat w WWE NXT, Gwiazdy NJPW zapowiedziane na G1 Climax 29, Gwiazdy WWE rozmawiają o zasadach gry

» Portal PWInsider.com informuje, że WWE Hall of Famer Road Dogg rozpoczął współpracę z WWE NXT w pełnym wymiarze czasowym. Oczywiście jego rola nie jest jeszcze wiadoma. W tym miesiącu informowaliśmy Was o pracy Jamesa w WWE Performance Center, który także jest jednym z uczestników WWE PC Combine. W zeszłym miesiącu ustąpił on ze stanowiska głównego writera SmackDown Live, ponieważ był sfrustrowany Vincem McMahonem, gdyż ten zawsze zmieniał scenariusze telewizyjne.

» Federacja New Japan Pro Wrestling poinformowała, że byli IWGP Tag Team Champions, czyli Sanada i EVIL będą uczestnikami G1 Climax 29. Dotychczas na, to wydarzenie zostały zapowiedziane takie gwiazdy, jak: IWGP Heavyweight Kazuchika Okada, IWGP Intercontinental Champion Kota Ibushi, Tetsuya Naito, Jay White oraz Jushin Thunder Liger. Show odbędzie się 6 lipca w American Airlines Center w Dallas.

» Co robią gwiazdy WWE w wolnym czasie? Rozmawiają o Uno. Xavier Woods oraz Ricochet za pośrednictwem Twittera wymieniali się swoimi spostrzeżeniami związanymi z zasadami gry. Wszystko zaczęło się, kiedy Xavier zrobił ankietę na temat tego, co trzeba zrobić jeśli nie ma się odpowiedniego koloru: