Ringowy powrót Charlotte Flair do WWE NXT, Gwiazdy WWE komentują walkę Tysona Fury’ego, Co denerwuje Chelsea Green u Zacka Rydera?

» Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że po ponad czterech latach do ringu WWE NXT powróci Charlotte Flair, która podczas przyszłotygodniowego odcinka NXT zmierzy się z Biancą Belair. Jak wiadomo podczas WrestleManii 36 rywalką Charlotte będzie NXT Women’s Champion Rhea Ripley i dlatego córka Hall of Famera pojawia się w NXT. Największa gala roku w świecie wrestlingu odbędzie się 5 kwietnia na stadionie Raymonda Jamesa w Tampie:

» Kilka gwiazd WWE zareagowało na zwycięstwo Tysona Fury’ego w walce z Deontayem Wilderem, dzięki czemu poznaliśmy nowego WBC Heavyweight Championa. Poniżej przedstawiamy wypowiedzi wrestlerów:

Mojo Rawler: Dobre rzeczy przytrafiają się tym, którzy przychodzą do WWE. Trening zakończony. Całkowita dominacja.

Ricochet: Hell Yeah. Cóż za świetna reakcja na porażkę. Wrócisz silniejszy!

Braun Strowman: Cóż, Cóż, Cóż, nie jestem zaskoczony. Fury powinien spróbować zdobyć tytuł od Brauna.
Warto przypomnieć, że Braun był wrestlerem który został pokonany przez boksera podczas gali WWE Crown Jewel.

Triple H: Niesamowita walka… Teraz pozostało tylko jedno… Gratulacje dla #GypsyKing”.

» WWE NXT Women Chelsea Green wystąpiła w podcaście Notsam Wrestling, w którym wypowiedziała się na temat najbardziej denerwującej cechy u Zacka Rydera:

“Cóż wiesz, co najbardziej mnie wkurza, frustruje? Kiedy wracam do domu po długim, ciężkim dniu pracy i zatrzymuje się przy skrzynce pocztowej nie, po to aby odebrać koperty z listami, ale po to aby odebrać jakieś 10 paczek z zabawkami. Zabieram je do samochodu, a potem zawożę do domu. To mnie naprawdę wkurza i Zack Ryder doskonale o tym wie. W każdy poniedziałek pada jeden i ten sam tekst – Co do cholery kupiłeś w tym tygodniu? On to uwielbia, więc nie mogę się na niego gniewać, muszę to zaakceptować”.