Ring of Honor vs Impact Wrestling, Jedna zmiana posiadacza tytułu na NJPW G1 Special, Nowe t-shirty Rondy Rousey i The Undertakera, Co czeka nas na SmackDown Live?

» Jak wiadomo, Sami Callihan od kilku tygodni usilnie stara się sprowokować Chrisa Jericho, aby ten stanął z nim do walki. Ostatnio jednak postanowił wyzwać cały roster Ring of Honor, a wszystko to ma związek z rejsem Y2J’a, który odbędzie się w październiku. I tak oto, oficjalnie zapowiedziany został pojedynek pomiędzy Callihanem a Marty Scurllem. Mało tego, jest to jedynie zalążek czegoś większego, gdyż planowane jest ogólne show „Ring of Honor vs Impact Wrestling”. Poniżej możecie zobaczyć oficjalne zapowiedzi:

» Podczas NJPW G1 Special doszło do jednej zmiany wśród posiadaczy pasów mistrzowskich. Juice Robinson pokonał Jay’a White’a i został nowym mistrzem IWGP Stanów Zjednoczonych. To pierwsze mistrzostwo Robinsona w jego karierze.

» Poniżej możecie zobaczyć jak prezentują się najnowsze t-shirty Rondy Rousey i The Undertakera, które można zakupić w WWE Shop:

#theundertaker gets some new merchandise for tonight’s #wwemsg appearance.

Post udostępniony przez Wrestling Inc. (@wrestlinginc)

» Tymczasem już na następnym SmackDown Live dojdzie do rewanżu pomiędzy obecnym mistrzem WWE, AJ Stylesem a Shinsuke Nakamurą. Pojedynek ten został oficjalnie zapowiedziany poprzez WWE.com i dojdzie do niego podczas wtorkowej gali. Oczywiście na szali nie znajdzie się mistrzostwo WWE.