Ricochet opowiada o planowaniu swojej kariery, Kofi Kingston udostępnił ciekawy materiał, Komentator Championship Wrestling from Hollywood w WWE

» WWE Superstar Ricochet wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Lilia Garcie, w którym wypowiedział się na temat zaplanowania swojej kariery:

„W pewnym sensie wszystko, co zrobiłem było tak, jak sobie zaplanowałem. Etapy, które przeszedłem były tymi, które chciałem przeżyć. Chciałem zrobić coś na scenie niezależnej, a potem udać się do Japonii i pracować dla tamtejszych organizacji. Chciałem pracować w Lucha Underground i to zrobiłem. Następnie w miarę upływu czasu wiedziałem, że muszę obrać sobie kolejny cel. Przybycie tutaj do WWE było dla mnie etapem końcowym, więc chciałem zrobić wszystko przed przybycie do WWE. Więc, kiedy zobaczyłem, że z federacją kontrakty podpisali moi przyjaciele, to byłem mega podekscytowany, ponieważ wiedziałem, iż w taki sposób będą mogli ustatkować swoje życie na odpowiednim poziomie. Mój plan był taki sam”.

» WWE Champion Kofi Kingston za pośrednictwem Instagrama udostępnił filmik z małej wioski Techiman położonej w Ghanie, która świętowała jego zwycięstwo odniesione w konfrontacji z Danielem Bryanem podcza WrestleManii 35. Kofi wyjaśnił w poście, że w ostatnią niedzielę jego wujek spotkał się ze znajomymi i oglądał najważniejsze wydarzenie w świecie wrestlingu:

» Federacja WWE poinformowała, że podpisała kontrakt z Jonnym Loquasto, czyli dotychczasowym komentatorem Championship Wrestling from Hollywood – podaje PWInsider. Loquasto jest gospodarzem oraz współtwórcą Wrestling Compadres Slamcast dostępnego na FOX Sports, gdzie pozostali gospodarze przeprowadzili wywiad z takimi gwiazdami jak: AJ Styles, The New Day, Kevin Owens oraz Bray Wyatt.