Rich Swann rozważa zakończenie kariery, Z kim chce walczyć Baron Corbin na WrestleManii?, Występ Darrena Younga na scenie niezależnej

» Były WWE Cruiserweight Champion Rich Swann za pośrednictwem Twittera poinformował, że rozważa wycofanie się z profesjonalnego wrestlingu w związku z czym anulował swoje wszystkie zapowiedziane występy na scenie niezależnej.

Portal F4WOnline.com informuje, że Rich jest zniechęcony ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce z jego udziałem.

» Baron Corbin udzielił wywiadu dla The Times-Picayune, w którym wypowiedział się na temat wrestlera, z którym chce zmierzyć się na WrestleManii:

”Gdy dorastałem to byłem zwolennikiem Big Boss Mana oraz Bam Bam Bigelowa tylko dlatego, że byli wielkimi facetami, którzy potrafią się ruszać i są twardzi. Na WrestleManii chciałbym zmierzyć się z jednym z nich, to byłoby niesamowite przeżycie dla mnie”.

» W październiku 2017 roku z federacją World Wrestling Entertainment pożegnał się Darren Young, który planuje kontynuować swoją karierę na scenie niezależnej. Pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem wystąpił na ostatnim evencie WrestlePro, gdzie jego rywalem był Fallah Bahh: