Ric Flair komentuje chorobę, przeprasza fanów i promotorów za odwołane występy

Ric Flair korzystając z mediów społecznościowych, poinformował fanów o chorobie na którą cierpi, co z kolei uniemożliwiło mu kilka nadchodzących występów.

Flair przepraszał fanów i promotorów za niemożność uczestniczenia w wydarzeniach, w których był zaplanowany.

Hall of Famer WWE Ric Flair doznał szeregu komplikacji zdrowotnych podczas wizyty w  szpitalu w zeszłym roku – dzięki prostemu zabiegowi usuwania czopków, które spowodowały poważne problemy.

Flair zmagał się z niewydolnością nerek oraz niemalże zmarł na skutek powikłań, które pojawiły się podczas wspomnianej wizyty w szpitalu.

Bez względu na to, Ric Flair znajduje się na dobrej drodze do wyzdrowienia, dzięki czemu zmaga się również w branży muzycznej – gatunek hip-hopowy.

Mimo to Flair znów jest chory i na jego oficjalnej stronie na Instagramie, dodał post w którym wszystko wyjaśnił.

” Ze względu na nagłą chorobę, przykro mi mówić, że muszę odwołać moje występy w ten weekend. Chcę osobiście przeprosić wszystkich fanów, którzy spodziewają się mnie zobaczyć w Nowym Jorku, Dallas i Arkansas, a także ludzi, którzy bardzo ciężko pracowali, aby połączyć te wydarzenia. Jako ktoś, kto nigdy nie opuścił ani jednego dnia w pracy w całej swojej karierze, z ciężkim sercem musiałem podjąć tę decyzję. Ponownie, dziękuję wszystkim moim fanom za ciągłe wsparcie. “

Od tamtej pory nie wiadomo nic o stanie zdrowia Flair’a