Rey Mysterio udostępnił film z leczenia, Data kolejnej gali AEW PPV, Renee Young obecna była za kulisami All Out

» Jak informowaliśmy wcześniej, Rey Mysterio jest wykluczony z akcji z powodu zerwanego tricepsa. Gwiazdor WWE doznał kontuzji podczas Payback, gdzie występował w tag teamie ze swoim synem Dominikiem. Niedawno luchador opublikował na Twitterze filmik z zabiegu stosowania tzw. PRP, czyli leczenia osoczem bogatopłytkowym.

Mysterio będzie ponoć pauzował przez dwa miesiące lub krócej.

» Podczas sobotniej gali AEW All Out, federacja ogłosiła kolejną galę PPV. Podobnie jak rok temu, będzie to Full Gear, które tym razem odbędzie się 7 listopada. Lokalizacja eventu nie została podana, aczkolwiek najprawdopodobniej będzie to Daily’s Place w Jacksonville. Przypomnijmy, że pierwszą edycję Full Gear main eventowali Jon Moxley i Kenny Omega.

» Na konferencji prasowej po All Out, AEW World Champion Jon Moxley wspomniał o swojej żonie Renee Young, która niedawno odeszła z WWE. “Nie sądzę, aby chciała być w pobliżu mojego narożnika. Ona naprawdę nie lubi krwi.” – zażartował Mox.

“Rzecz w tym, że ma obszerną klauzulę o zakazie pojawienia się w innej firmie wrestlingowej. Zdecydowanie nie jest to dla niej królestwo możliwości (…) nie może być reporterką, prowadzącą, czy coś w tym stylu (…) Była dziś za kulisami i siedziała w tłumie, więc jest w pobliżu. Gdyby nie klauzula, mogłaby dziś pojawić się przed kamerą, gdyby chciała.” – dodał obecny mistrz AEW.

Wątek zakończył jednak tym, że ostatecznie jej główne cele i zainteresowania wykraczają poza wrestling, choć sam Moxley spodziewa się, że kiedyś Renee powróci w jakiejś roli do świata wrestlingu, ponieważ za bardzo jest w to wszystko zapatrzona.