Rey Mysterio stworzy drużynę z Chrisem Jericho?, Kevin Owens oraz Sami Zayn pewni zwycięstwa na Royal Rumble, Trening Huntera ze swoją córką

» Nick Jackson z The Young Bucks za pośrednictwem Twittera opublikował wpis dotyczący spotkania Chrisa Jericho ze swoim przyjacielem, czyli Reyem Mysterio przy czym zaznaczył, że bardzo chciałby się z nimi zmierzyć w tag team matchu. Warto wspomnieć o tym, że The Young Bucks na gali Wrestle Kingdom 12 pokonali Roppongi 3K i po raz siódmy zdobyli IWGP Jr. Heavyweight Tag Team Titles:

» Kevin Owens oraz Sami Zayn w poniżej zamieszczonym materiale wideo jaki ukazał się na instagramie WWE wypowiedzieli się na temat 2-on-1 Handicap Matchu o WWE Championship podczas Royal Rumble:

”Kevin Owens powiedział, że na Royal Rumble on oraz Sami Zayn w końcu dostaną to na co zasłużyli i jest to uczciwa szansa na zdobycie WWE Championship. Teraz jestem pewien, że wszyscy idioci, którzy nas oglądają mówią – No cóż jest to niesprawiedliwy pojedynek. No cóż już od wielu miesięcy walczymy z liczbami, ponieważ Shane McMahon – człowiek SmackDown Live jest przeciwko nam”.

» WWE COO Triple H na swoim oficjalnym profilu na Twitterze opublikował materiał wideo z jednego z treningów ze swoją córką przy czym zaznaczył, że nigdy nie jest za wcześnie, aby rozpocząć trening na całe życie. Żona Huntera, Stephanie McMahon również przesłała ten film: