Rey Mysterio powróci do WWE?, Kolejna walka Kurta Angle?, NXT TT Championship match w NXT, Zapowiedź NXT TakeOver: War Games

» Coraz częściej mówi się o tym, że negocjacje Reya Mysterio z Impact Wrestling zakończyły się fiaskiem przez co zawodnik będzie musiał pomyśleć nad powrotem do WWE, gdyż żadna z większych federacji to jest Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling nie jest zainteresowana zakontraktowaniem zawodnika co jest dziwnym posunięciem, ponieważ wiadomo jak wielu nowych fanów mógłby im przyciągnąć były mistrz WWE. Jeśli WWE i Rey dojdą ze sobą do porozumienia to w okolicach WrestleManii 34 zawodnik z Meksyku powinien dostać się do dywizji Cruiserweight w celu podniesienia prestiżu tego tytułu. Chcielibyście, aby do WWE powrócił Rey?

» Generalny Manager Monday Night RAW, Kurt Angle został zapowiedziany na nadchodzące wydarzenia, które odbędą się 6 listopada w Manchesterze. Na obecną chwilę nie wiadomo jaką funkcję będzie pełnił były mistrz olimpijski w zapasach jednak sporo się mówi o jego kolejnej walce w ringu.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT odbędzie się starcie z udziałem obecnych mistrzów tag teamowych The SAniTY oraz Authors Of Pain. Mistrzów reprezentować będą: Eric Young oraz Alexander Wolfe. Warto dodać, że przy ringu przebywać nie mogą ani Nikki Cross ani Killian Dain co stawia mistrzów w bardzo trudnej sytuacji, gdyż wiemy jaką siłą dysponują młodzi bracia.

» Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki, które odbędą się podczas gali NXT TakeOver: War Games:

Ab-Off Contest
z udziałem Shawna Michaelsa i Johnny’ego Gargano

NXT Women’s Championship
Kairi Sane vs. Ember Moon vs. Peyton Royce vs. Nikki Cross

NXT Championship
Drew McIntyre vs. Andrade “Cien” Almas

WarGames Match
??? vs ??? vs ???