Rey Mysterio na pewno nie podpisze kontraktu z WWE, Kiedy do ringu powróci Samoa Joe?, Andrade „Cien” Almas o swoim weekendowym sukcesie

» Portal PWInsider.com informuje o tym, że federacja WWE chciała podpisać kontrakt z Reyem Mysterio jednak ten nie zaakceptował ich propozycji, ponieważ nie chciał występował w pełnym wymiarze czasowym. Jak wiadomo oficjele WWE będą starać się o sprowadzenie go do federacji, a sam zawodnik wciąż pozostaje wolnym agentem po tym jak jego umowa z Lucha Underground wygasła, a rozmowy z Impact Wrestling zakończyły się fiaskiem. W ciągu ostatnich lat syn Reya, Dominick kilkukrotnie pojawił się w telewizji WWE i być może w przyszłości będzie miał okazję pracować jako wrestler w największej federacji na świecie.

» Podczas sobotniego eventu NXT TakeOver w Filadelfii pojawił się były NXT Champion Samoa Joe, który zaznaczył, że jego rehabilitacja szybko idzie do przodu i już wkrótce będzie gotowy do powrotu na ring. Joe nabawił się urazu 8 stycznia w pojedynku z Rhyno i wygląda na to, że Samoa będzie gotowy w marcu na kolejne wyzwania.

Znalezione obrazy dla zapytania Samoa Joe TakeOver: Philadelphia

» WWE NXT Champion Andrade „Cien” Almas w zeszłą sobotę pokonał Johnny’ego Gargano dzięki czemu zachował swój tytuł mistrzowski, a dzień później w Filadelfii zadebiutował w męskim Royal Rumble Matchu razem ze swoją menedżerką Zelina Vegą o czym poinformowali na Twitterze: