Rey Mysterio o obecnym statusie, 205 Live oraz powrocie do WWE, Oglądalność Impact Wrestling, Film z Paige podczas WrestleMania 34 Weekend?, Randy Orton vs John Cena

» Poniżej możecie przeczytać fragmenty wywiadu z Rey’em Mysterio dla ESPN:

  • Obecny status:

“Nie jestem zamknięty w żadnej firmie. Jestem jak mówimy, niezależnym performerem. Mogę iść do pracy gdziekolwiek chcę. To piękna rzecz w byciu po tej stronie płotu. Nie masz zobowiązań tylko z jedną firmą. Możesz chodzić i walczyć gdziekolwiek chcesz. Możesz wybrać, kiedy chcesz spędzać wolny dzień. To był jeden z moich głównych priorytetów kiedy opuszczałem WWE.”

  • 205 Live:

“Nie wiem dlaczego 205 Live nie jest bardziej popularne. Szczerze mówiąc mogę cały dzień drapać się po głowie i to rozgryzać, bo oni wszyscy mają talent. Nie wiem, może ograniczają się w ringu i nie idą na całość tak jak w Lucha Underground. Spójrz na walkę Johnny Mundo vs Rey Mysterio, 15 minut. Mogę porównać 205 Live do dywizji cruiserweight w WCW. To były inne czasy, wtedy nie mieliśmy konkurencji. Nikt nie robił takich rzeczy jak my. Teraz patrzę na takich ludzi jak Ricochet, czy Will Ospreay i mówię “gdzie ci goście do cholery wymyślają te wszystkie ruchy?!”. Czasami zastanawiam się nad tym, bo przecież kiedyś jak byłem młody, byłem taki sam. Zawsze byłem kreatywny i starałem się wymyślać nowe akcje. Jesteśmy teraz w nowej erze. Myślę, że jeśli po prostu pozwolą by chłopacy z 205 Live poszli trochę dalej to będzie lepiej. Zatem nie wahajcie się pozwalać na to czego chcą i tego robić. Być może wtedy reakcja będzie inna. Mogę się mylić.”

  • Powrót do WWE:

“Zdecydowanie chciałbym wrócić i wszystko dokończyć. Niezależnie od tego czy byłby to rok, czy jakakolwiek inna opcja. Być może pożegnanie. Wiele zawdzięczam tej firmie. Oni dali mi niesamowitą okazję i wykorzystałem każdy moment, kiedy poświęcałem się WWE w pełni. Nie chciałbym być zapamiętany jako ktoś kto nigdy nie powrócił. Na pewno chciałbym wrócić i zrobić ostatni run, pożegnać się z fanami. Pożegnać się w odpowiedni sposób. Nie sądzę, żebym mógł wrócić do pracy w pełnym wymiarze. Nie ma o tym mowy. Nie mogę wrócić do tego harmonogramu. Muszę też patrzeć na moje zdrowie. Chciałbym mieć trochę więcej wolnego czasu. Nadal ciężko pracuję obecnie na scenie niezależnej, ale kontroluję swój harmonogram.”

» Ostatni odcinek Impact Wrestling z pierwszą częścią podsumowania roku 2017 oglądało przed ekranami telewizorów na antenie POP TV 260,000 widzów. To awans o 67% względem poprzedniego odcinka.

» Reżyser Stephen Merchant ogłosił w tym tygodniu, że ukończył film WWE Studios: “Fighting with My Family” opierający się na rodzinie Paige. Za produkcję tego przedsięwzięcia wziął się sam Dwayne “The Rock” Johnson. PWInsider zdradził, że są plany, aby film miał swoją premierę podczas weekendu WrestleManii 34.

» WWE opublikowało na swoim kanale na YouTube pełną walkę Randy’ego Ortona z Johnem Ceną, która miała miejsce podczas gali Royal Rumble 2014. Stawką pojedynku było mistrzostwo WWE World Heavyweight: