Rey Mysterio dołączy do Ring of Honor?, Sexy Star odejdzie z AAA?, Zapowiedź nowego sezonu Total Divas, Debiut Adama Cole’a w ringu WWE NXT

» Według najnowszych doniesień federacja Ring of Honor zainteresowana jest sprowadzeniem byłego zawodnika World Wrestling Entertainment Reya Mysterio jednak jego oczekiwania dotyczące kwestii finansowych są zbyt wysokie, gdyż żąda on 10 tysięcy dolarów za jeden pojedynek. Jak myślicie, czy wkrótce będziemy oglądać Reya w Ring of Honor po tym jak WWE oraz GFW zrezygnowali z niego?

» Meksykańska federacja AAA poinformowała o tym, że na październikowej gali, która odbędzie się w Tokio nie pojawi się była mistrzyni AAA Reina de Reinas Sexy Star ze względu na incydent związany z Rosemary podczas TripleManii. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie będziemy oglądać zawodniczki na meksykańskiej scenie niezależnej.

» Poniżej znajduje się reklama siódmego sezonu Total Divas, który powraca na ekrany telewizorów już 1 listopada. Jak wiadomo, doszło do kilku zmian w obsadzie reality show. Teraz obecny skład składa się z Maryse, Carmelli, Brie Belli, Alexy Bliss, Nikki Belli, Nia’i Jax, Natalii, Lany i Naomi.

Więcej informacji znajdziecie pod tym Linkiem.

» Na oficjalnym profilu WWE NXT na Twitterze pojawiła się bardzo ciekawa informacja dotycząca ringowego debiutu byłego mistrza Ring of Honor Adama Cole’a, którego przeciwnikiem będzie lider stajni SAniTY, czyli Eric Young: