Renee Young potwierdza: "Mam COVID-19", Jon Moxley wycofany z Dynamite

Renee Young potwierdza: “Mam COVID-19”, Jon Moxley wycofany z Dynamite

Pracownica WWE, Renee Young za pośrednictwem portali społecznościowych wyjawiła, że otrzymała pozytywny wynik na obecność koronawirusa (COVID-19).

Komentatorka w następujący sposób skomentowała trudny tydzień, przez który przechodzi. Zważywszy na problemy zdrowotne oraz odwołanie kolejnych odcinków programu WWE BackStage.

Człowieku, co za dni. Mój program został odwołany i mam COVID-19. Noś maseczki i myj ręce. Pozostań bezpieczny, wszyscy.

To interesujący fakt zważywszy na męża Renee, czyli obecnego AEW World Championa Jona Moxleya, który został wycofany z udziału w najnowszym odcinku AEW Dynamite i nie wiadomo, czy będzie on mógł wystąpić podczas Fyter Fest. Rywalem mistrza AEW ma być Brian Cage, który jakiś czas temu zadebiutował w firmie. Od momentu pojawienia się w federacji, Cage stał się ważną postacią, więc nie dziwi najbliższy rywal i stawka pojedynku.

Na obecną chwilę nie wiadomo, czy Renee była jedną z wielu osób, które w ostatnim czasie otrzymały pozytywny wyniki na obecność COVID-19, o czym informowała firma WWE. Przez ostatnie tygodnie, Renee pracowała na SmackDown, a dokładniej na tapingach odbywających się w WWE Performance Center, dlatego miała styczność z wieloma osobami.