Renee Young o potencjalnym powrocie CM Punka do ringu, Czy Ronda Rousey chce wrócić do WWE?, Ken Shamrock o współpracy Impact Wrestling z Combate Americas

» Renee Young w rozmowie dla FOX Sports wypowiedziała się na temat potencjalnego powrotu CM Punka do wrestlingu:

“Będziemy musieli szturchnąć niedźwiedzia, ponieważ wszyscy tego chcą. Do dzisiaj każda arena, na której się pojawiamy skanduje jego imię. Wszyscy chcą zobaczyć CM Punka ponownie na ringu WWE, ale czy on chce wrócić do ringu? Naprawdę nie wiem. Wygląda na to, że jeszcze nie powiedział ostatniego słowa, ale nie przewiduję, że stanie się to w niedalekiej przyszłości”.

» Ronda Rousey udzieliła wywiadu dla The People, w którym wypowiedziała się na temat swojego powrotu do WWE:

“Nie spieszę się z powrotem do ringu, ale nie zamknęłam sobie drzwi. Myślę, że muszę wymyślić inny sposób. Nie chcę wybierać między karierą, a rodziną, lub na odwrót. Chcę znaleźć coś w rodzaju szczęśliwego medium/równowagi. W tym momencie wydaje mi się, że bardziej potrzebuje mnie moja rodzina. Ale próbuję znaleźć sposób, aby być częścią rodziny oraz WWE, gdzie czułam się bardzo dobrze i mogłam liczyć, do dzisiaj mogę liczyć na wsparcie niektórych osób”.

» Ken Shamrock, to doświadczony profesjonalny wrestler oraz zawodnik MMA, który w ostatnich latach miał okazję walczyć zarówno na ringu wrestlingowym, jak i w Oktagonie. Wrestler wypowiedział się na temat potencjalnego powiązania między Impact Wrestling i Combate Americas:

“Oczywiście. To profesjonalny wrestling i profesjonalny sport walki – jeśli wrócisz do lat 40. XX wieku – to wiesz, że miałeś do czynienia z naprawdę twardymi ludźmi. Gołymi wojownikami – byli znani jako twardzi ludzie. W wrestlingu jest wielu twardych facetów, więc krzyżowanie Impact Wrestling z Combate Americas jest świetnym pomysłem i obie promocje mogą na tym bardzo wiele zyskać”.