SPOILER! Wielka gwiazda powróci na RAW i dołączy do Money in the Bank Ladder Matchu

RAW 11.05.2020 – Wyniki

Jesteśmy jak zwykle w Performance Center, gdzie z powodu pandemii odbywają się póki co wszystkie tygodniówki od WWE. Zapowiada się ciekawy odcinek, gdyż właśnie dziś Becky Lynch będzie miała do przekazania bardzo ważną wiadomość, Edge oraz Randy Orton staną twarzą w twarz, a ponadto w akcji tag teamowej Rey Mysterio oraz Aleister Black połączą siły, by stawić czoła Murphy’emu oraz Sethowi Rollinsowi.

Show otwiera Becky Lynch, jednak nie ma ona przy sobie pasa mistrzowskiego, a walizkę Money in The Bank. Irlandka jest wyraźnie wzruszona i w dość sporym skrócie (by nie przedłużać) przerywa jej Asuka, wyraźnie zdezorientowana całą sytuacją, a przede wszystkim tym, dlaczego to Becky dzierży jej walizkę. Okazuje się, że ubiegłej nocy Asuka nie walczyła o kontrakt na walkę o tytuł mistrzowski, a o sam pas Raw Women’s Championship! Tym samym poznaliśmy nową mistrzynię! Asuka zaczyna celebrować i trwa to dłuższą chwilę, aż w końcu Becky wyznaje powód swojej rozłąki z pasem, jak i z WWE na dłuższy okres czasu – Lynch bowiem spodziewa się dziecka!

No Disqualification Match
Bobby Lashley def. Humberto Carillo

Singles Match
Angel Garza /w Zelina Vega, Andrade & Austin Theory def. Akira Tozawa

Po pojedynku niespodziewanie zjawiasię WWE Champion – Drew McIntyre, który wykonuje Claymore Kick na Austinie oraz Garzie. Prowokuje to do pojedynku United States Championa ze wspomnianym McIntyrem.

Singles Match
WWE Champion Drew McIntyre def. United States Champion Andrade /w Zelina Vega

Po walce Drew McIntyre prosi o mikrofon. Jako że pokonał Setha Rollinsa na Money in the Bank, postanawia rzucić wyzwanie komuś ze SmackDown. Na jego celowniku jest King Corbin, z którym najprawdopodobniej zmierzy się w przyszłotygodniowym odcinku Monday Night Raw.

Na zapleczu MVP rozmawia z Bobbym Lashleyem. Montel nieco motywuje swojego czarnoskórego kolegę, co prawdopodobnie zaowocuje współpracą obu panów.

Czas na Moment of Bliss! Nikki Cross oraz Alexa Bliss już na swoich miejscach. Gratulują one Becky bycia w ciąży i życzą jej powodzenia, lecz nie zdążają na dobre rozpocząć show, gdyż przerywają im powracające IIconic Duo! Panie chwile przepychają się słownie, co finalnie doprowadza do walki obecnych mistrzyń z byłymi mistrzyniami.

Non title Tag Team Match
 The IIconics def. Alexa Bliss & Nikki Cross

6-Man Tag Team Match 
Cedric Alexander, Ricochet & R-Truth def. MVP, Shane Thorne & Brendan Vink

Po walce Bobby Lashley oraz MVP wspólnie zaatakowali R-Trutha.

Tag Team Match
Aleister Black & Rey Mysterio def. Murphy & Seth Rollins by DQ

Rollins przez całą walkę stał z kamienną twarzą przy ringu, nie zmieniając się ze swoim partnerem. Doprowadził on jednak do dyskwalifikacji, atakując nieprzepisowo Meksykanina. Dodatkowo zaczął znęcać się nad jego okiem, finalnie wgniatając je w metalowe schody. Mysterio musiała zająć się sekcja medyczna. Swoją drogą – ja na miejscu tego kolesia bym się cieszył, a nie atakował ludzi.

Na zapleczu trwała akcja ratowania tego, co zostało z oka Meksykanina (miejmy nadzieję, że dużo). Pojawili się tam Seth Rollins oraz Murphy. Seth tak jakby próbował przeprosić, zaś Aleister Black rzucił się na Murphy’ego. Obu panów musieli rozdzielać pracownicy.

Nie wiem w sumie jak to skomentować, więc… po prostu obejrzyjcie (warto).

W tak zwanym międzyczasie doszło do sprzeczki Natalii z Shayną Baszler, co finalnie doprowadza do ich pojedynku.

Singles Match
Shayna Baszler def. Natalya

Czas na zamykający segment pierwszego Raw po Money in the Bank. Edge oraz Randy Orton po raz kolejny staną twarzą w twarz. Pierwszy pojawia się „Rated R Superstar”, który opowiada o tym, jak długą drogę przeszedł, by wrócić na ring oraz o swojej walce na WrestleManii. Oczywiście przerywa mu Randy Orton, który pogratulował byłemu przyjacielowi wygranej, lecz… lecz było to w Last Man Standing Matchu. Orton chce rewanżu, lecz nie w brutalnej stypulacji, a w zwykłym, wrestlingowym starciu i to na najbliższej gali PPV – Backlash. Edge jednak nie odpowiada nic na wyzwanie Ortona, dlatego jak w typowym serialu – na ciąg dalszy musimy poczekać do następnego odcinka!