Rating tygodniówek w tym tygodniu, Co będzie z Paige?, Goodbye „Turnbuckle Powerbomb”?, Women Hardcore Match?, Push dla Vipera

» W tym tygodniu ponownie zmniejszona została liczba widzów RAW (1.97), co bije rekord ustalony 20 lat temu. Rating udało się utrzymać tylko ze względu na zapowiedź walki „steel cage” na początku Monday Night. Na SmackDown wskaźnik nieznacznie się pogorszył w stosunku do ubiegłego tygodnia. Cóż, w następny poniedziałek czekamy na bodaj najbardziej niesamowity anty-rekord w historii – w tym samym czasie będą się bowiem odbywać debata kandydatów na prezydenta USA oraz rozgrywki NFL.

» Istnieją plotki, że Creative Team WWE nie może wymyślić scenariuszu dla powrotu Paige. Członkowie firmy w tej chwili są bardzo niezadowoleni o to, w jakich relacjach znajduje się ta niesamowita wrestlerka z WWE.

» Według oficjalnych źródeł zagranicznych, osoby odpowiedzialne w WWE chcą zakazać „move” Setha Rollinsa. Jest to „Turnbuckle Powerbomb”, który spowodował poważne kontuzje u takich zawodników jak Sting i Finn Balor. Przypomnijmy sobie, że Sting skończył karierę wrestlera przez kontuzje, której doznał po „Turnbuckle Powerbomb” na Night of the Champions 2015.

» Nikki Bella na Twitterze Carmelli zwróciła się z propozycją o walkę bez dyskwalifikacji na PPV No Mercy 2016. Prawdopodobnie była gwiazda NXT zgodzi się i zobaczymy walkę „hardcore” kobiet po raz pierwszy od bardzo długiego czasu.

» DWN informuje, że w WWE jest bardzo wysoko cenione poświęcenie Randy’ego Ortona w walce przeciwko Brockowi Lesnarowi na SummerSlam 2016 i jego późniejszą postawą do dalszej pracy. Mówi się, że Vince McMahon w ciągu najbliższych kilku miesięcy doprowadzi Ortona do walki o tytuł WWE.

Newsy przygotował: Władek Bereżnyi

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o