Randy Orton w roli pocieszyciela, Dave Meltzer na temat walki wieczoru Survivor Series, Bobby Fish z drobnym urazem?, Nowy mistrz w Ring of Honor?, Mika The Polish Punisher zapowiedziany na Frost Fight 4, Jamie Noble powrócił do WWE, Rusev wyśmiewa się z Brocka Lesnara

» Podczas wczorajszej gali PPV Survivor Series komisarz SmackDown Live Shane McMahon został opatrzony w ringu przez sędziów natomiast Randy Orton udał się w kierunku dzieci Shane’a i pocieszył je:

» Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio wyjawił, że Bill Goldberg po 86 sekundach pokonał Brocka Lesnara, który zgodził się na warunek postawiony przez WWE. Podobno Bill podpisał kontrakt z WWE, z którego można wyczytać, że powracający po 12 latach legendarny wrestler miał pokonać bestię w takim stylu jak to robił z przeciwnikami w WCW, czyli po squashu. Vince McMahon zdecydował się na kontynuowanie feudu między Lesnarem, a Goldbergiem.

» Wszystko wskazuje na, to że Bobby Fish doznał jakiegoś urazu, ponieważ nie pojawił się on na wczorajszej gali Ring of Honor, która odbyła się w Londynie. Warto dodać, że jakiś czas temu stracił on tytuł na korzyść nowej gwiazdy Ring of Honor Willa Osprey’a. Niestety Will długo nie cieszył się posiadaniem tytułu ROH TV, ponieważ na ostatnim evencie musiał uznać wyższość Marty’ego Scurlla i to właśnie on został nowym mistrzem ROH TV.

» Federacja Kamikaze Pro za pośrednictwem facebooka poinformowała, że 25 listopada w Cadbury Club w Birmingham odbędzie się największe wydarzenie w historii pro wrestlingu pt ”Frost Fight 4”, podczas którego pojawią się MVP, Tommy Dreamer, a także Mika ”The Polish Punisher”.

» Portal PWInsider.com donosi, że podczas wczorajszej gali PPV Survivor Series Jamie Noble powrócił do pracy jako producent. Był to jego pierwszy dzień w pracy po przykrym incydencie i długiej nieobecności.

» WWE Superstar Rusev za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat porażki Brocka Lesnara z Billem Goldbergiem podczas wczorajszej gali Survivor Series:

”Brock Lesnar……. hahahahahaaaaaaahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahaahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahha”