Randy Orton nie wystąpi na Survivor Series?, Kiedy Shinsuke Nakamura dołączy do głównego rosteru WWE?, Bill Goldberg o walce z Brockiem Lesnarem, Kevin Owens o współpracy z Chrisem Jericho, Zapowiedź Impact Wrestling

» W internecie pojawiają się doniesienia dotyczące Randy’ego Ortona, który prawdopodobnie nie pojawi się 20 listopada w Toronto na gali PPV Survivor Series. Powodem jego nieobecności jest fakt iż żona Vipera jest w ciąży, a termin jej porodu ustalony jest na 22 listopada, czyli zaledwie dwa dni po Survivor Series. Z tego powodu Randy otrzyma tydzień wolnego począwszy od dnia 20 listopada, a jego powrót przewidziany jest na taping SmackDown Live, który odbędzie się 29 listopada.

» Portal Wrestling Observer Newsletter donosi, że plany wobec aktualnego NXT Championa Shinsuke Nakamury wciąż się nie zmieniają. Na obecną chwilę wiemy tylko tyle, że mistrz nadal będzie występował w rozwojówce WWE, ponieważ nie ma żadnych planów mówiących o przeniesieniu go do głównego rosteru.

» Powracający do WWE Bill Goldberg pojawił się gościnnie w podcaście The Ross Report, w którym wypowiedział się na temat walki z Brockiem Lesnarem po długiej przerwie od występów w ringu:

”Mój tata zaszczepił we mnie chęć do pracy bez względu na to, gdzie się jest i co się robi. Jeśli jesteś w stanie to zrobić i spojrzeć sobie w lustro przed pójściem do łóżka, to jesteś szczęśliwym człowiekiem. Po 12 latach długiej przerwy WWE chciało ściągnąć z powrotem do siebie kogoś wspaniałego, więc oto jestem”.

» WWE Universal Champion Kevin Owens udzielił wywiadu dla The Mirror, w którym wypowiedział się na temat swojej przyjaźni z Chrisem Jericho:

”Chris Jericho zawsze był obecny w moim sercu. W okresie dojrzewania miałem okazję obserwować starcia z udziałem Chrisa, a co najważniejsze widziałem jego debiut. Około 1 w nocy w całym moim domu świeciło się światło, a to za sprawą Y2J, ponieważ z racji iż byłem jego fanem, to nie mogłem sobie odpuścić kolejnej walki z jego udziałem przez co obudziłem wszystkich. Teraz na RAW stworzyliśmy kilka wyjątkowych chwil”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które zobaczymy podczas dzisiejszego odcinka Impact Wrestling:

-Cody & Brandi Rhodes vs. Mike Bennett & Maria Kanellis
-Hardy Halloween segments
-Team X Gold updates
-Ethan Carter III & Jessie Godderz vs. Aron Rex & Eli Drake
-Allie vs. Laurel Van Ness