Randy Orton na temat WrestleManii, John Cena o miłości do WWE, Zapowiedź TakeOver: Orlando

» Pretendent do pasa WWE, Randy Orton udzielił wywiadu dla Yahoo Sports, w którym wypowiedział się na temat WrestleManii 33:

”To będzie mój 13 pojedynek na WrestleManii. W zeszłym roku konfrontowałem się z brutalną siłą Brocka Lesnara, przez którego nabawiłem się paskudnego wstrząśnięcia mózgu. Jednak moja szansa na odżycie otworzyła się dzięki The Wyatt Family, w której byłem przez pięć lub sześć miesięcy. Nie udało mi się zmylić fanów WWE, ponieważ oni od samego początku byli przekonani o tym, że wcześniej czy później odwrócę się od Wyatt Family. Aby ich zmylić wraz z Brayem Wyattem zdobyliśmy SmackDown Tag Team Championship, a następnie doprowadziłem do odejścia Luke’a Harpera przez co stałem się jedynym przyjacielem Braya. Zyskałem jego zaufanie i szacunek, a następnie wbiłem mu nóż w plecy”.

» WWE SmackDown Superstar John Cena w rozmowie z Joshua Caudill wypowiedział się na temat bycia pasjonatem WWE po osiągnięciu tak wielu nagród:

”Uważam, że WWE jest najlepszą marką w rozrywce i nie tylko. Wrestling jest moją drugą miłością. Bardzo mi się podoba sposób funkcjonowania federacji. Mimo wszystko jest to trudne środowisko pracy, ale trzeba się cieszyć z możliwości przebywania wśród najlepszych przyjaciół. Moja miłość do WWE nigdy się nie skończy”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas sobotniej gali NXT TakeOver: Orlando:

NXT Championship Match:
Bobby Roode(c) vs Shinsuke Nakamura

NXT Women’s Championship Match:
Asuka(c) vs Ember Moon

NXT Tag Team Championship Match:
The Authors of Pain(c) vs #DIY vs The Revival

Singles Match:
Aleister Black vs Andrade ”Cien” Almas

Mixed Eight Tag Team Match:
Tye Dillinger, Roderick Strong, No Way Jose i Ruby Riot vs the SAniTY