Randy Orton na temat grafiku Johna Ceny, Z kim zmierzy się John Cena podczas wtorkowego SmackDown Live?, Życzenia międzynarodowych gwiazd WWE, Kevin Owens odwiedza dojo w Montrealu, Throwback w wykonaniu Stephanie McMahon, Charlotte Flair na temat występu w Total Divas

» Randy Orton udzielił ostatnio wywiadu, gdzie postanowił się wypowiedzieć nieco na temat Johna Ceny. Orton stwierdził, że John Cena, obok The Rocka, jest doskonałym przykładem jak wszystkie inne rzeczy przychodzą do gwiazdy po przyjściu do WWE.

„Nawet jeśli John zniknie na miesiąc albo dwa, pracuje każdego dnia, poszedł nagrywać American Grit. Wróci i będzie występować w każdym mieście, który ma w grafiku kiedy powróci. Mogę się mylić, ale kiedy Rock odchodził, odszedł i miał występy tu i tam. Cena, w 100℅, ma we krwi WWE i zawsze będzie mieć. Wiem o nim bardzo dużo.”

Orton dodał także, że Cena pracuje w małych i dużych miastach, nie tylko w wielkich. Wierzy, że Cena będzie w stanie to robić tak długo, jak tylko psychicznie będzie mógł.

» Podobno sporo mówi się o tym, że przy powrocie Johna Ceny we wtorek dowiemy się, jakie są przygotowane plany na okres WrestleManii 33. Ciężko powiedzieć co to może być, i czy w ogóle tak właśnie będzie.

Być może skonfrontuje się z mistrzem WWE – AJ Stylesem albo być może z powracającym Undertakerem, okaże się już we wtorek.

» WWE na swoim oficjalnym kanale na YouTube opublikowało materiał wideo, w którym międzynarodowe gwiazdy w tym Babs składają życzenia wszystkim fanom wrestlingu:

» W poniższym materiale wideo prezentujemy odwiedziny WWE Universal Championa Kevina Owensa w The Torture Chamber Pro Wrestling Dojo, które znajduje się w Montrealu:

» Komisarz Monday Night RAW Stephanie McMahon za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie ze swojej pierwszej pracy w WWE:

#tbt my first official job at @wwe!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Stephanie McMahon (@stephaniemcmahon)

» W poniższym materiale wideo WWE RAW Women’s Champion Charlotte Flair wypowiedziała się na temat możliwego występu w programie Total Divas: