Randy Orton kontuzjowany na SmackDown?, Ronda Rousey o ataku na Stephanie McMahon, Kolejny występ Asuki w dark matchu

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live Jeff Hardy brutalnie zaatakował Randy’ego Ortona, co doprowadziło do dyskwalifikacji w jego starciu. Jak się okazało były WWE United States Champion miał poważne problemy, aby stanąć o własnych siłach i opuścić arenę. Na szczęście dla niego na pomoc ruszyli mu sędziowie. Na obecną chwilę nie wiadomo w jakiej kondycji jest Legend Killer i czy nie doznał jakiegoś poważniejszego urazu.

» RAW Women’s Champion Ronda Rousey za pośrednictwem Instagrama wypowiedziała się na temat ataku na Stephanie McMahon, który miał miejsce na poniedziałkowym odcinku RAW:

”@stephaniemcmahon, nie mogę zaprzeczyć, że byłaś siłą napędową w #WomensEvolution, każdy w @WWE powinien być Ci wdzięczny za to. Jednak ten tytuł nie jest dziełem jednej osoby, lecz kumulacją wysiłku każdej kobiety, która kiedykolwiek była w WWE. Ja jako nowa #RawWomensChampion muszę upewnić się, że każda kobieta w szatni zyska szacunek na jaki zasługuje, nawet od Ciebie @stephaniemcmahon”.

» Przed rozpoczęciem odcinka SmackDown Live w Barclays Center na Brooklynie doszło do konfrontacji z udziałem Asuki oraz Mandy Rose. Przy ringu obecna była Sonya Deville jednak to nie przeszkodziło byłej mistrzyni kobiet NXT w odniesieniu zwycięstwa po wykonaniu Asuka Lock.