Randy Orton dołączy do The Wyatt Family?, Wywiady tuż po Hell in a Cell, Daniel Bryan na temat zarostu Ruseva, Roman Reigns i Bayley w RAW TALK, Były WWE Superstar na zapleczu podczas HIAC, Gwiazdy programów w przebraniach na Halloween

» Wczoraj oprócz gali WWE PPV Hell in a Cell odbył się Live Event w Allentown, w którym udział wzięły wyłącznie gwiazdy niebieskiej tygodniówki SmackDown Live. Podczas starcia Braya Wyatta z Kanem pojawił się Randy Orton, który rozproszył uwagę ulubionego demona diabła, co wykorzystał Bray i pokonał rywala. Tu po zakończeniu starcia Viper wbiegł do ringu i wykonał RKO Kane’owi po czym wspólnie z The Wyatt Family świętował ich zwycięstwo.
Czy to oznacza, że Randy Orton dołączy do The Wyatt Family? Co o tym sądzicie?

» W pierwszym nagraniu, które pojawiło się tuż po zejściu Hell in a Cell z anteny Luke Gallows oraz Karl Anderson wypowiedzieli się na temat starcia z Enzo Amore i Big Cassem:

» Były WWE Cruiserweight Champion TJ Perkins wypowiedział się na temat przegranej walki i utraty pasa na rzecz Briana Kendricka:

» Generalny Manager SmackDown Daniel Bryan, to człowiek posiadający jedną z najdłuższych bród za pośrednictwem twittera wypowiedział się na temat zarostu jaki pojawił się na twarzy bułgarskiego wrestlera Ruseva:

”Z całego serca popieram brodę Ruseva na #HellinACell”.

» WWE United States Champion Roman Reigns oraz Bayley pojawili się w debiutanckim odcinku ”Raw Talk”, które odbyło się chwilę po zakończeniu gali Hell in a Cell. W przeciwieństwie do SmackDown, którego gospodzarzem jest Daniel Bryan na RAW gospodarzami tego panelu dyskusyjnego będą: Jerry Lawler, Booker T oraz Lita.

» Były WWW Superstar Chris Nowinski pojawił się na zapleczu w Bostonie podczas nagrywania gali PPV Hell in a Cell.

» Tacy aktorzy jak Jarod Joseph, Sachin Sahel oraz Eliza Taylor znani z występów w programie CW”The 100”. za pośrednictwem twittera opublikowali kilka zdjęć, na których są przebrani za WWE World Championa AJ Stylesa, The Rocka oraz SmackDown Women’s Champion Becky Lynch: