Randy Orton- ciekawostki

Prawdziwe imię i nazwisko: Randall Kenneth Orton

Data urodzenia:  1.04.1980

-Był on najmłodszym zawodnikiem który zdobył pas wagi ciężkiej po wygranej walce z Chrisem Benoitem na Summerslam 2004 , gdy go posiadał miał 24 lata.


– Dwa razy był w tak zwanych stajniach czyli teamamch w których znajduję się więcej niż dwie osoby, były to Evolution oraz Legacy, której był przewodniczącym.


– Randy posiadał tytuł interkontynentalny  przez 210 dni. W tamtym czasie był to najdłuższy reign z tym pasem od 7 lat.


-W filmie 12 Rounds 2:Reloaded Randy większość akcji kaskaderskich chciał wykonać sam i tak było. Jedynie te najbardziej niebezpieczne zostawił dla profesjonalistów.
5. Po ukończeniu szkoły wstąpił do marynarki wojennej. Po niewykonaniu rozkazu i dopuszczeniu się dezercji został osądzony przez specjalny sąd wojenny i aresztowany na 38 dni.


– Mimo że pochodzi z rodziny wrestlerskej to ta jednak przekonywała go by nie szedł do tego biznesu, mimo to Randy zdecydował się na zostanie wrestlerem.


-Po raz pierwszy w WWE wystąpił podczas WrestleMania X8 Fan Axxess, gdzie został pokonany przez Tommy’ego Dreamer’a, natomiast pierwszy raz w telewizji wystąpił 25 kwietnia 2002r. w walce przeciwko Hardcore’mu Holly’emu na SmackDown!. Wkrótce potem Randy stał się ulubieńcem fanów i został umieszczany w kilku walkach przeciw Holly’emu. We wrześniu 2002r. został przeniesiony na RAW, gdzie pokonał Steviego Richardsa. W ciągu kilku tygodni od jego debiutu na RAW, doznał kontuzji barku, która spauzowała go na kilka miesięcy.

-Podczas swojej kontuzji miał własny program na RAW o nazwie „Randy news Network”


-Na Wrestlemani 21 miał zakończyć streak Undertakera jednak z szacunku dla niego odmówił.


-Przez chwilę jego Theem songiem było This Fire Burns”, które później używał przez długi okres CM Punk.