Punishment Martinez oficjalnie w WWE, Kto wprowadzi Abyssa do Impact Hall of Fame?, Prezentacja ćwierćfinalistek Mae Young Classic

» Były Ring of Honor TV Champion Punishment Martinez oficjalnie podpisał kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment i zgłosił się do Performance Center – informuje PWInsider.com. Jeszcze nie wiadomo, kiedy zadebiutuje w WWE NXT. W ostatnim czasie Martinez porzucił tytuł ROH TV i odrzucił propozycję nowego kontraktu, co pozwoliło mu na związanie się kontraktem z WWE.

» Ojciec James Mitchell wprowadzi Abyssa do Impact Hall of Fame podczas dzisiejszej ceremonii, która odbędzie się o godzinie 20.00 i zostanie wyemitowana na kanale Impact Twitch. Event odbędzie się w McHale Bar & Grill w Nowym Jorku. Bilety na to wydarzenie dostępne są w cenie 25 $.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy tabelę turnieju Mae Young Classic. Oto, co czeka nas w ćwierćfinale: Meiko Satomura vs Lacey Lane, Mia Yim vs Toni Storm, Tegan Nox vs Rhea Ripley oraz Deonna Purrazzo vs Io Shirai.