Przyszłość Rondy Rousey w WWE, Zbiórka charytatywna Samiego Zayna, Nikki Bella o pasach tag team kobiet, Charlotte Flair w Chinach

» Triple H podczas jednego z podcastów wypowiedział się na temat możliwej przyszłości jednej z największych gwiazd UFC Rondy Rousey. Hunter wypowiedział się na temat plotek jakie krążyły po mediach społecznościowych, gdy okazało się że Ronda brała udział w tapingach do turnieju May Young Classic. Sam Hunter nazwał ją niezdecydowaną osobą, nie było ponoć widać pewności czy Ronda naprawdę chce się poświęcić karierze wrestlingowej. Jednocześnie Triple H dodał, że federacja pozostaje otwarta na negocjacje i nie wyklucza, że Ronda może zostać zawodniczką w WWE

» Sami Zayn w tamtym miesiącu rozpoczął zbiórkę pieniędzy, aby ufundować mobilny punkt medyczny w Syrii. Zbiórka z pomocą kilku gwiazd WWE ( W tym m.in. 5 tysięcy dolarów od Kevina Owensa), oraz ponad tysiącem wpłacających osiągnęła swój cel, który wynosił 48 tysięcy dolarów.

» Nikki Bella podczas Q&A otzymała pytanie dotyczące wprowadzenia pasów Tag Team kobiet do WWE. Sama Bella była bardzo pozytywnie nastawiona do tego pomysłu i byłaby za wrowadzeniem tych pasów. Poniżej cała wypowiedź Nikki na ten temat:

” Będąc zawodniczką, która nie raz walczyła w tag teamach, jestem pewna że jest miejsce dla dywizji tag teamowej kobiet, ponieważ w rosterach mogłoby być więcej kobiet. Myślę że byłoby fajnie, gdyby te pasy były jedynie na Raw , ponieważ jest to 3 godzinne show. SmackDown mogłoby też mieć te pasy, lecz musieliby mieć czas dla tej dywizji.”

» Charlotte Flair przebywa teraz w Chinach, gdzie promuje platformę WWE Network. Pomimo akcji reklamowych, Charlotte znalazła również czas dla fanów, oraz chińskich mediów. Poniżej jeden z filmów opublikowany przez WWE:

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o