Przygotowywanie areny na WWE Super Show-Down, Karta walk na dzisiejsze MLW: Fury Road, Reporterka WWE z pracą w ESPN, Czy Nikki Bella szuka nowego faceta?

» Już w sobotę o godz. 11:00 czasu polskiego rozpocznie się gala WWE Super Show-Down. Aktualnie trwają prace nad oprawą tego nie da się ukryć, wielkiego przedsięwzięcia. Poniżej zdjęcie, które wyciekło do Internetu przedstawiające zadaszenie nad ringiem i budowę stage’u w fazie początkowej:

» W ostatnim czasie na fali wznoszącej jest federacja Major League Wrestling. W dniu dzisiejszym, w Nowym Jorku odbędzie się ich gala nazwana MLW: Fury Road. Tak prezentuje się karta walk na te wydarzenie:

PCO vs. LA Park

SPIN THE WHEEL MAKE THE DEAL:
Jimmy Havoc vs. Sami Callihan

WORLD HEAVYWEIGHT TITLE FIGHT:
Low Ki (c) presented by Salina de la Renta vs. Daga (cornered by Konnan)

„Filthy” Tom Lawlor vs. Shane „Swerve” Strickland

Hart Foundation vs. Rich Swann, ACH and Marko Stunt

Tommy Dreamer vs. Brody King

Sammy Guevara vs. El Hijo de LA Park

WORLD MIDDLEWEIGHT TITLE FIGHT: TRIPLE THREAT ELIMINATION!
MJF with Aria Blake (c) vs. Jimmy Yuta vs. Jimmy

Smash N Dash Connection vs. Samoan Island Tribe

Simon Gotch Prize Fight Challenge

Joey Ryan vs. „Most Marketable” Richard Holliday

» Jedna z reporterek WWE, Carly Caruso dostała pracę w ESPN, czym pochwaliła się m.in. na Instagramie. 31-letnia weteranka będzie tam pracować pod jej prawdziwym imieniem i nazwiskiem, tj. Charly Arnolt i jak zaznaczyła nie wpłynie to na jej obowiązki w WWE, które w dalszym ciągu uważa za dom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Charly Arnolt…ESPN. WHAAAAAT!!! Been waiting my whole life to say those 4 letters! So yep, here I am—officially an ESPN employee! (No, I am NOT leaving WWE! That’s still my home and I am so happy there!) I’ll be doing a few things at ESPN from time to time for now, including SportsCenter updates and hosting the SportsCenter on Snapchat show. I’m still in disbelief. WWE + ESPN = KILLER COMBO! I am so incredible appreciative and fortunate for both of these wonderful opportunities! Check me out all day today and tomorrow doing SC updates! ????? @espn @wwe . . . . #espn #sportscenter #sports #football #anchor #host #basketball #news #wwe #nyc #dreamcometrue #bucketlist #goals #lifeiscrazy

Post udostępniony przez Charly Arnolt (@charlycarusowwe)

» Bliska osoba z otoczenia Nikki Belli wyjawiła w jednym z wywiadów, że ta po rozstaniu z Johnem Ceną nie chce się z nikim umawiać i nie szuka żadnych facetów. Osoba ta dodała również, że Nikki skupia się teraz najbardziej na rodzinie, przyjaciołach i nie myśli o randkach.