Przyczyna tak krótkiej walki Lesnara i Velasqueza, 100 najlepszych wrestlerek 2019 roku, Kto miał być pierwotnym rywalem dla Tysona Fury’ego?, Karty najbliższych gal ROH

» Podczas Crown Jewel, Brock Lesnar pokonał Caina Velasqueza, dzięki czemu zachował WWE Championship. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że aktualnie Cain zmaga się z bardzo poważnymi problemami, chodzi o kiepski stan jego kolan, tak więc jego pierwsza walka w WWE trwała zaledwie dwie minuty i trzy sekundy. Cain będzie musiał poddać się operacji, jednak nie wiadomo, kiedy zdecyduje się na takową. Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że 30 listopada w Meksyku odbędzie się live event, podczas którego Cain i Rey Mysterio zmierzą się z Andrade i Drew McIntyre. Ta walka wciąż widnieje w karcie eventu, więc możliwe, iż były fighter UFC zdecyduje się na operację dopiero pod koniec bieżącego roku.

» Pro Wrestling Illustrated opublikował zestawienie 100 najlepszych wrestlerek 2019 roku. Na pierwszym miejscu znalazła się obecna WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch. Poniżej prezentujemy listę dziesięciu nazwisk (TOP 10):

1. WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch
2. Charlotte Flair
3. Ronda Rousey
4. WWE NXT Women’s Champion Shayna Baszler
5. Tessa Blanchard
6. WWE SmackDown Women’s Champion Bayley
7. Natalya
8. Io Shirai
9. Mercedes Martinez
10. Nicole Savoy

» Portal The Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że pierwotnie przeciwnikiem Tysona Fury’ego podczas WWE Crown Jewel miał być WWE Champion Brock Lesnar, ale ten plan został zmieniony w momencie, kiedy z WWE kontrakt podpisał Cain Velasquez. Jak wiadomo profesjonalny bokser wyraził zainteresowanie dalszą współpracą z federacją wrestlingową, ale wiemy, że jego konflikt z Braunem Strowmanem był jednorazowy.

» Federacja Ring of Honor zapowiedziała kolejnych uczestników eventu The Experience, który odbędzie się 2 listopada w Pittsburghu oraz Unauthorized w Columbus. W taki sposób prezentują się karty najbliższych wydarzeń ROH:

The Experience

* Villain Enterprises (c) vs. Drużyna wybrana przez fanów ROH (ROH World Six-Man Tag Team Championship)
* Dragon Lee vs. PJ Black, Jeff Cobb, Eli Isom lub Kenny King (Zależne od głosowania fanów)
* Jonathan Gresham vs. Mark Haskins (Stypulacja wybrana przez fanów)
* Tracy Williams vs. Flip Gordon (Stypulacja wybrana przez fanów)
* RUSH i Jay Lethal lub Dalton Castle vs. Matt Taven i Jay Lethal lub Dalton Castle (Fani wybiorą partnerów)

Unauthorized

* „El Lethal” i „Jeff Cobbo” vs. Delirious i Mini-Delirious (Przegrani zdejmują maski)
* The Bouncers i Cheeseburger vs. Dalton Castle, Kenny King i Flip Gordon
* Dan Maff vs. PCO
* RUSH i Dragon Lee vs. Lifeblood
* Josh Woods (w/ Silas Young) vs. Mark Briscoe (w/ Jay Briscoe)
* Shane Taylor i tajemniczy partner vs. Marty Scurll i Brody King
* Sumie Sakai i Jenny Rose vs. Mandy Leon i Angelina Love

Newsy przygotował: Mateusz Polak